مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۹/۰۸/۲۰

تراموا و مسیر دو چرخه در شورای ترافیک بررسی شد

شورای ترافیک با حضور اعضا، برای بررسی اجرای تراموا در فاصله میدان مشتاق تا مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تعیین تکلیف مسیرهای ایمن دوچرخه تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی حوزه عمرانی، شورای ترافیک، نوزدهم آبان ماه با حضور اعضا ،برای بررسی اجرای تراموا در فاصله میدان مشتاق تا مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تعیین تکلیف مسیرهای ایمن دوچرخه تشکیل شد
شهردار کرمان، اجرای طرحهای ایمن دوچرخه را  از الویتهای شهرداری در این دوره عنوان کرد و  گفت:طبق قولی که به حامیان دوچرخه سواری داده ایم مایل  به اجرای ان هستیم

دکتر ایت الهی موسوی همه اعضا را حامی طرح دوچرخه سواری دانست و گفت:مهم اجرای درست و کامل طرح است که با کمترین مشکل و ایراد اجرا شود و  مقرر شد:الویتهای مسیر دوچرخه اعلام شده در مطالعات طرح جامع با توجه به سپری شدن زمان این طرح، پس از بررسی در کمیته تخصصی شهرداری، در شورای ترافیک مطرح و سپس اجرا شود.

در ادامه شهردار امادگی اجرای طرح تراموا را عنوان کرد و گفت: این طرح در کنار کاربرد  حمل و نقل عمومی ، در بخش گردشگری نیز مفید است.

دکتر موسوی موافقت شورای ترافیک با بررسی و مطالعه امکان سنجی توسط مشاور را اعلام کرد و گفت: تراموا نه تنها مشکل حمل و نقل را برطرف میکند بلکه یک جاذبه گردشگری است و مورد تأیید شورای ترافیک نیز میباشد.

در این نشست طرح ساماندهی ورودی غربی شهر کرمان، توسط مشاور ارائه و چند نامه ارسال شده شهروندان، بررسی وتصمیم گیری شد


منبع : معاونت هماهنگی امور عمرانی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲