مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۱/۰۹/۱۲

بازدید از بافت قدیمی شهر بیاض

استاندارکرمان در سفر به شهرستان انار از بافت قدیمی شهر بیاض و طرح دهکده توریستی گردشگری این شهر بازدید کرد.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، محمد مهدی فداکار استاندار کرمان به همراه سیدمصطفی آیت‌الهی موسوی معاون عمرانی استاندار صبح جمعه ۱۱ آذر ماه از بافت قدیمی شهر بیاض از توابع شهرستان انار بازدید کرد

استاندارکرمان در سفر به شهرستان انار از بافت قدیمی شهر بیاض و طرح دهکده توریستی گردشگری این شهر بازدید کرد.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، محمد مهدی فداکار استاندار کرمان به همراه سیدمصطفی آیت‌الهی موسوی معاون عمرانی استاندار صبح جمعه ۱۱ آذر ماه از بافت قدیمی شهر بیاض از توابع شهرستان انار بازدید کرد. هدف از این بازدید ایجاد دهکده توریستی گردشگری بافت قدیم است که جهت تحقق این امر از محل اعتبارات مس سرچشمه مبلغ ۵ میلیارد تومان برای شروع کار در نظر گرفته شده و تا دو هفته آینده کلنگ آن به زمین زده خواهد شد. 

ادای احترام استاندارکرمان به مقام شامخ شهدای شهر انار

استاندارکرمان و هیات همراه در سفر به شهرستان انار با حضور در گلزار شهدای شهر انار در محل امامزاده صالح (ع) به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند. 

دیدار استاندارکرمان با خانواده شهیدان قدیری

محمدمهدی فداکار همچنین باحضور در بیت شهیدان قدیری با خانواده آنها دیدار و گفتگو کرد. 
شهید حسن قدیری از شهدای انقلاب در سال ۱۳۵۷ توسط نیروی‌های رژیم شاه به شهادت رسید، همچنین پدر ایشان حاج جواد قدیری در سال ۱۳۶۰ در جنگ تحمیلی به فیض شهادت آمده است. 

بازدید استاندارکرمان از بازارچه عرصه محصولات و سوغات استان کرمان

محمدمهدی فداکار به همراه معاون عمرانی استانداری از بازارچه عرصه محصولات و سوغات استان کرمان بازدید کرد.گفتنی است این بازارچه توسط بخش خصوصی با برآورد هزینه ۶۰ میلیارد تومان شروع به کار کرده است و هم اکنون حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است.


منبع : معاونت هماهنگی امور عمرانی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲