مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۱/۰۹/۱۳

شورای آموزش و پرورش استان تشکیل شد

جلسه شورای آموزش و پرورش استان به ریاست دکتر فداکار استاندار کرمان و با حضور دکتر آیت اللهی موسوی معاون عمرانی استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش و سایر اعضا برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان محمدمهدی فداکار استاندار کرمان ۱۳ آذر در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گفت: دوران کرونا و مجازی برگزار شدن کلاس‌های درس، باعث آسیبهای زیادی به کشور شد.
استاندار کرمان، مشکلات مدارس و مسائل آموزش و پرورش استان را در این جلسه بررسی کرد و برای رفع مشکلات مدارس و آموزش و پرورش راهکارهایی ارائه داد. 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه آموزش و پرورش نیاز به ارتقای زیرساخت دارد، افزود: ما هم تلاش می‌کنیم تا سرانه فضای آموزشی در استان افزایش پیدا کند. 
موسوی افزود: آموزش و پرورش زمین و املاکی دارد که با تغییر کاربری، می‌تواند از آنها استفاده کند و یک منبع درآمدی باشد، پروژه‌های نیمه‌تمام را نیز با این درآمد  می‌توان به نتیجه رساند.
وی با اشاره به اینکه بعضی مدارس در خیابان‌های اصلی شهر واقع شده‌اند، گفت: مشکلات ترافیکی در زمان تعطیلی مدارس ایجاد شده و خطرناک است، لذا در ساخت مدارس باید نظر شورای ترافیک استان اخذ شود تا در آینده شاهد اینگونه مشکلات نباشیم. 
رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در این جلسه گفت: در بسیاری از روستاهای استان مدارسی وجود دارد که در حال حاضر بلااستفاده است و باید تعیین تکلیف شوند. 
وی با اشاره به اینکه برخی از اراضی و املاک آموزش و پرورش استان فاقد سند هستند، بیان کرد: دریافت اسناد اراضی و املاک آموزش و پرورش استان در دستور کار است.


منبع : معاونت هماهنگی امور عمرانی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲